Usługi

 

Prepress

Przygotowalnia offsetowa


Nasze studio pracuje w nowoczesnym systemie CTP firmy Kodak. Do wykonania płyt posiadamy dwie linie CTP. Dla bezpieczeństwa i wygody naszych Klientów, zaimplementowaliśmy rozwiązanie zapewniające bezpieczny dostęp do systemu za pomocą standardowej przeglądarki internetowej. Łatwość użytkowania i całodobowy dostęp pozwala na wygodne przesyłanie plików przez Internet, co od razu uruchamia automatyczny proces ich wstępnej obróbki oraz daje możliwość akceptacji plików w dowolnym dla Klienta miejscu i czasie.

Pobierz specyfikację przygotowania plików lub skontaktuj się z nami.
 

Druk arkuszowy

Offset arkuszowy


Drukarnia w Płońsku wyposażona jest w nowoczesne offsetowe maszyny arkuszowe wiodącej na świecie firmy Heidelberg. Posiadamy maszyny umożliwiające zadruk do 10 kolorów w jednym przebiegu. Maksymalnym formatem arkusza jest format 72 x 102 cm. Łącznie jesteśmy w stanie wyprodukować ponad 1 mln arkuszy na dobę. 

Jeśli masz dodatkowe pytania, skontaktuj się z nami.
 

Druk cyfrowy 1+1

Druk cyfrowy i oprawa druku cyfrowego


Oddział druku cyfrowego we Wrocławiu i w Płońsku oferuje ekspresowy druk nisko- i średnionakładowy z możliwością pełnej personalizacji. W druku cyfrowym wykonujemy ponad 2 mln stron dziennie! Realizujemy zlecenia dla wiodących na rynku światowym producentów urządzeń mechanicznych oraz sprzętu RTV/AGD w systemie Just In Time, który pozwala naszym Klientom na redukcję poziomu zapasów w całym procesie produkcyjno-magazynowym i związanymi z nim kosztami.

Zainteresowany drukiem cyfrowym? Skontaktuj się z nami.
 

Uszlachetnienia

Lakier UV, foliowanie, tłoczenie i wiele innych


Naszym Klientom oferujemy szereg zabezpieczeń i uszlachetnień druku offsetowego takich jak lakierowanie lakierem dyspersyjnym lub offsetowym, lakierem UV, hot-stamping, foliowanie oraz tłoczenie. 

Oczekujesz wysokiej jakości druku, skontaktuj się z nami.
 

Introligatornia i usługi dodatkowe

Oprawa zeszytowa, klejona, PUR


Drukarnia Elanders posiada bardzo bogato wyposażoną introligatornię, począwszy od falcerek, linie do oprawy zeszytowej, linie do opraw klejonych hotmelt i oprawy PUR, aż po linie do insertowania ulotek i gadżetów, pojedynczego foliowania i personalizacji. Jako jedni z nielicznych zarówno w Polsce, jak i całej Europie, posiadamy falcerki o możliwościach wielokrotnego składania arkuszy do małych formatów (np. ulotki dokładane do opakowań kremów do twarzy itp).

Pojedyncze foliowanie? Dokładanie gadżetów? Oczywiście.
 

Transport

Dostawy Just In Time


Dysponujemy powierzchnią magazynową, która pozwala na przechowywanie wyrobów gotowych oraz realizowanie wysyłek partiami w dogodnych dla Klienta terminach. Jest to szczególnie cenne dla firm produkcyjnych, które w celu optymalizacji kosztów, mogą zlecać nam produkcje wysokich nakładów druku, które następnie systematycznie dostarczane są do odbiorcy według jego planu produkcyjnego. Realizując dostawy w systemie Just In Time współpracujemy jedynie ze sprawdzonymi firmami obsługującymi transport międzynarodowy oraz krajowy.  

Poznaj nasze możliwości. Skontaktuj się z nami.
 

Druk rolowy

Offset zwojowy heatset i coldset


Drukarnia w Płońsku wyposażona jest w kilka offsetowych maszyn rolowych, które łącznie drukują ok 2 mln składek na dobę. Nasz dział offsetowego druku rolowego posiada zarówno maszyny 4 kolorowe heatsetowe oraz coldset do druku 1+1.

Offsetowy druk rolowy pozwala na osiągnięcie bardzo dobrej jakości wydruków przy wyjątkowo korzystnej cenie.

Jeśli jesteś zainteresowany ofertą druku rolowego, wyślij nam swoje zapytanie.

Skontaktuj się z nami!

Telefonicznie

+48 23 662 23 16