Święty Mikołaj nadchodzi!

P1310311.JPGPoprosiliśmy dziecki z Domu Dziecka z Płońska o napisanie listów do Świętego Mikołaja. Każde dziecko mogło opisać swój wymarzony prezent. Dostaliśmy 52 listy! Niektóre napisane samodzielnie, inne napisane przez starsze rodzeństwo bądź przy pomocy wychowawców.

Mieliśmy więc nie lada wyzwanie. Przygotować 52 mikołajkowe prezenty. Pół firmy zaangażowało się w akcję
i kupowało prezenty, o których dzieci pisały w swoich listach. Tak, tylko pół firmy, ponieważ ktoś jednak musiał pracować :)

Dzieci spodziewały się znaleźć te prezenty podczas świąt pod choinką. My jednak postanowiliśmy zrobić im niespodziankę i dostały je wcześniej. W noc mikołajkową wychowawcy klas podłożyli dzieciakom prezenty
i pozostało nam już tylko czekać, aż nastanie ranek i dzieci zobaczą, co dla nich przygotowaliśmy. Nie było nam dane osobiście zobaczyć szczęśliwych twarzy dzieci, ale wiemy od wychowawców, że tego dnia panował tam bardzo radosny nastrój. 

Dziękujemy wychowawcom Domu Dziecka w Płońsku za pomoc w tej akcji i cieszymy się, że mogliśmy wywołać cudowne uśmiechy na twarzach maluchów w tym wyjątkowym dla dzieci dniu. 

Skontaktuj się z nami!

Telefonicznie

+48 23 662 23 16