Druk katalogów

Drukarnia Elanders Polska specjalizuje się w druku offsetowym wysokiej jakości katalogów. W przypadku wysokich nakładów katalogów oferujemy offsetowy druk rolowy - heatset. W przypadku niższych nakładów katalogów lub w przypadku szczególnych parametrów katalogów wykluczających użycie offsetowych maszyn rolowych heatseowych, wówczas proponujemy druk na naszych maszynach arkuszowych. Posiadając doskonały park maszyn arkuszowych – wysokiej klasy maszyny drukujące marki Heidelberg oraz MAN, które gwarantują nam najlepszą jakość druku offsetowego -  jesteśmy w stanie wykonać katalogi dla najbardziej wymagających klientów.

Druk katalogów

Zdajemy sobie sprawę, że druk offsetowy wysokiej jakości katalogów to często wyzwanie dla pracowników działu marketingu. Jaki papier będzie najlepszy do moich katalogów? Czy zdecydować się na lakier offsetowy czy dyspersyjny? A może lepiej UV? Czy UV zrobić na całej okładce czy lepiej połączyć folię matową z lakierem UV wybiórczym? A może lakier UV wypukły? Zdecydować się na Pantone czy zostać przy czterech kolorach? Na te oraz inne pytania pomożemy odpowiedzieć naszym klientom, ponieważ druk katalogów to jest to, co lubimy robić najbardziej. Zdajemy sobie sprawę, jak ważne jest przygotowanie profesjonalnego katalogu, który ma stać się wizytówką firmy i często jest podstawą do podjęcia decyzji zakupowej przez konsumenta końcowego. Nasi klienci wiedzą, że mogą liczyć na nasze profesjonalne doradztwo na każdym etapie przygotowania katalogów do druku.

Jeżeli chcesz uzyskać dobrej jakości druk offsetowy w połączeniu z atrakcyjną ceną, to właśnie znalazłeś swojego dostawcę. Skontaktuj się z nami!

Zobacz, co jeszcze drukujemy http://elanders.pl/co-drukujemy

 

 

Bądź z nami w kontakcie