Druk czasopism

Do czasopism i magazynów oferujemy druk na offsetowych maszynach zwojowych - heatset. Druk rolowy pozwala nam na bardzo wysoką jakość druku oraz szybką realizację zlecenia.

Do najbardziej prestiżowych tytułów o niższych nakładach, drukowanych na grubszych powlekanych papierach, z dodatkowymi uszlachetnieniami, oferujemy najwyższej jakości druk offsetowy na offsetowych maszynach arkuszowych.

Druk czasopism

Dobrze wyposażony dział introligatorni pozwala nam realizować prace zarówno w oprawie zeszytowej jak i klejonej, również z opcją oprawy PUR. 

Automatyczne pojedyncze foliowanie magazynów, insertowanie ulotek na lub pod okładkę, automatyczne dokładanie małych gabarytowo gadżetów, adresowanie z wykorzystaniem Inkjetu to doskonałe uzupełnienie naszej oferty. W przypadku dużych gabarytowo gadżetów czy wielu elementów używamy półautomatycznych foliarek.

Doskonała organizacja pracy poparta certyfikatami ISO, wysoko wykwalifikowani drukarze, 24 godzinny system pracy to gwarancja terminowych dostaw i zadowolenia ze współpracy.

Sprawdź, co jeszcze możemy dla Ciebie zrobić na http://elanders.pl/uslugi

 

Bądź z nami w kontakcie